Image is not available
Image is not available
Image is not available
Image is not available
Image is not available
Image is not available
Image is not available
Image is not available
Image is not available
Image is not available
Slider

Najnowsze zdjęcia

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 

Imieniny

Dzisiaj jest: 27 Wrzesień 2022    |    Imieniny obchodz: Damian, Wincenty, Kosma

XXXIII OGÓLNOPOLSKI WYŚCIG KOLARSKI SZLAKIEM BURSZTYNOWYM "HELLENA TOUR 2018"

{Play}Trasa I etapu XXXIII Ogólnopolskiego Wyścigu Kolarskiego Szlakiem Bursztynowym "Hellena Tour 2018" dzięki współpracy gminy Pęczniew z Kaliskim Towarzystwem Kolarskim przebiegała przez teren naszej gminy. Dzięki temu mieliśmy okazję do promocji walorów turystycznych Zbiornika Jeziorsko, a mieszkańcy naszej gminy mogli oglądać zmagania kolarzy z Polski, Niemiec, Łotwy czy Ukrainy. Na trasie liczącej 148 kilometrów stanęło 118 kolarzy z dziewiętnastu klubów i reprezentacji, a jedna z lotnych premii została  zlokalizowana w Pęczniewie. Szczególne podziękowania należą się druhom z jednostek OSP, którzy profesjonalnie zabezpieczyli przejazd peletonu kolarskiego.