Image is not available
Image is not available
Image is not available
Image is not available
Image is not available
Image is not available
Image is not available
Image is not available
Image is not available
Image is not available
Slider

Najnowsze zdjęcia

 

 

 

 

 

 log2023a

 

 

 

sport2022z

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 

Imieniny

Dzisiaj jest: 7 Czerwiec 2023    |    Imieniny obchodz: Jarosław, Robert, Wiesław

POHULAMY NAD JEZIORSKIEM 2

W dniu 21 maja odbyła się na terenie naszej gminy druga edycja imprezy pn. „Pohulamy nad Jeziorskiem”. Uczestnicy z całej Polski przemierzyli tereny naszej gminy na hulajnogach poznając największe atrakcje turystyczne. Imprezę zorganizowali lokalni propagatorzy aktywnego i zdrowego wypoczynku. Celem tej imprezy była promocja aktywnych form spędzania wolnego czasu oraz promocja obszaru działania  LGD "Przymierze Jeziorsko", w tym gminy Pęczniew.