Image is not available
Image is not available
Image is not available
Image is not available
Image is not available
Image is not available
Image is not available
Image is not available
Image is not available
Image is not available
Slider

Najnowsze zdjęcia

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 

Imieniny

Dzisiaj jest: 3 Grudzień 2020    |    Imieniny obchodz: Franciszek, Hilary, Ksawery

OGŁOSZENIE

z dnia 5 listopada 2020 r.

Zasady obsługi interesantów w Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Pęczniewie  od dnia 9 listopada 2020 roku

Szanowni Państwo,
W związku ze wzrostem zakażeń koronawirusem SARS-CoV-2 w celu  przeciwdziałaniu zakażeniom oraz dbając o bezpieczeństwo interesantów i pracowników, w okresie od dnia 9 listopada 2020 roku do odwołania wykonywanie zadań przez GOPS w Pęczniewie podlega ograniczeniu polegającemu na wykonywaniu zadań w sposób wyłączający bezpośrednią obsługę interesantów.
Wszelkie dokumenty i wnioski do GOPS-u należy składać elektronicznie, za pośrednictwem operatora pocztowego lub poprzez umieszczenie w „skrzynce podawczej” ustawionej w głównym wejściu do budynku Urzędu - w godzinach pracy Urzędu.
Podstawową formą komunikacji z pracownikami GOPS , jest kontakt telefoniczny:43 678 17 49 lub 725 302 480 mailowy: gopspeczniew@op.pl lub przez ePUAP.
Bezpośrednia obsługa interesantów przez pracowników jest realizowana wyłącznie w sprawach niezbędnych do zapewnienia pomocy obywatelom wymagających osobistego stawiennictwa. Zaleca się wcześniejszy kontakt telefoniczny w celu omówienia sprawy i ustalenia szczegółów dostarczenia lub odbioru dokumentów.
Bezpośrednia obsługa interesantów przez pracowników GOPS w Pęczniewie następuje w Urzędzie Gminy Pęczniew (parter budynku, wejście  główne do Urzędu Gminy ).
Podczas wizyty w GOPS konieczne jest zachowanie niezbędnych środków bezpieczeństwa:
tj. w szczególności zachowanie odstępu od pozostałych osób (min. 1,5 m.), zakrycie nosa i ust, obowiązkowa dezynfekcja rąk. Dopuszczalna liczba interesantów przebywających, w tym samym czasie, w jednym pomieszczeniu nie może być większa niż 1 osoba.
Zwracamy uwagę, że w szczególnych sytuacjach, osoby oczekujące na załatwienie sprawy mogą zostać poproszone o poczekanie na zewnątrz budynku.
W trosce o Państwa bezpieczeństwo i pracowników GOPS w Pęczniewie apelujemy o załatwianie spraw bez konieczności wizyty w GOPS w Pęczniewie.
Dziękujemy za zrozumienie i liczymy na Państwa współpracę.

                                   Kierownik GOPS
                               /-/ Wiesława Pawełczyk