Image is not available
Image is not available
Image is not available
Image is not available
Image is not available
Image is not available
Image is not available
Image is not available
Image is not available
Image is not available
Slider

Najnowsze zdjęcia

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 

Imieniny

Dzisiaj jest: 3 Grudzień 2020    |    Imieniny obchodz: Franciszek, Hilary, Ksawery

OGŁOSZENIE

z dnia 5 listopada 2020 r.

Zasady obsługi interesantów w Urzędzie Gminy Pęczniew od dnia 9 listopada 2020 roku

Szanowni Państwo,
W związku ze wzrostem zakażeń koronawirusem SARS-CoV-2 w celu  przeciwdziałaniu zakażeniom oraz dbając o bezpieczeństwo interesantów i pracowników, w okresie od dnia 9 listopada 2020 roku do odwołania wykonywanie zadań przez Urząd Gminy Pęczniew podlega ograniczeniu polegającemu na wykonywaniu zadań w sposób wyłączający bezpośrednią obsługę interesantów.
Wszelkie dokumenty i wnioski do Urzędu należy składać elektronicznie, za pośrednictwem operatora pocztowego lub poprzez umieszczenie w „skrzynce podawczej” ustawionej w głównym wejściu do budynku Urzędu - w godzinach pracy Urzędu.

Podstawową formą komunikacji z pracownikami Urzędu, jest kontakt telefoniczny: 43 678 15 19 i mailowy:            Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub przez ePUAP.
Bezpośrednia obsługa interesantów przez pracowników jest realizowana wyłącznie w sprawach niezbędnych do zapewnienia pomocy obywatelom wymagających osobistego stawiennictwa. Zaleca się wcześniejszy kontakt telefoniczny w celu omówienia sprawy i ustalenia szczegółów dostarczenia lub odbioru dokumentów.
Bezpośrednia obsługa interesantów przez pracowników Urzędu Gminy Pęczniew następuje  w Urzędzie Gminy Pęczniew (parter budynku, wejście od strony Urzędu Stanu Cywilnego).

Kasa Urzędu jest nieczynna.

Zobowiązania finansowe należy regulować za pomocą bankowości elektronicznej, w placówkach bankowych lub pocztowych:

1) opłata skarbowa, należności z tytułu podatków i opłat lokalnych, czynszów oraz opłat za użytkowanie wieczyste nr konta: 66 9263 0000 4012 3132 2004 0001,

2) opłata za gospodarowanie odpadami nr konta:
85 9263 0000 0412 3132 2004 0112.

Podczas wizyty w Urzędzie konieczne jest zachowanie niezbędnych środków bezpieczeństwa:
tj. w szczególności zachowanie odstępu od pozostałych osób (min. 1,5 m.), zakrycie nosa i ust, obowiązkowa dezynfekcja rąk. Dopuszczalna liczba interesantów przebywających, w tym samym czasie, w jednym pomieszczeniu nie może być większa niż 1 osoba.
Zwracamy uwagę, że w szczególnych sytuacjach, osoby oczekujące na załatwienie sprawy mogą zostać poproszone o poczekanie na zewnątrz budynku.
W trosce o Państwa bezpieczeństwo i pracowników Urzędu Gminy Pęczniew apelujemy o załatwianie spraw bez konieczności wizyty w Urzędzie Gminy Pęczniew.

Dziękujemy za zrozumienie i liczymy na Państwa współpracę.

                                          Wójt Gminy Pęczniew
                                                /-/ Marcin Janiak

Wykaz telefonów kontaktowych- do pobrania.