Image is not available
Image is not available
Image is not available
Image is not available
Image is not available
Image is not available
Image is not available
Image is not available
Image is not available
Image is not available
Slider

Najnowsze zdjęcia

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 

Imieniny

Dzisiaj jest: 28 Październik 2020    |    Imieniny obchodz: Wioletty, Serafina, Felicjana

OGŁOSZENIE

z dnia 16 października 2020 r.

Zasady obsługi interesantów w Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Pęczniewie  od dnia 19 października 2020 roku

Szanowni Państwo,

W związku ze wzrostem zakażeń koronawirusem SARS-CoV-2 w celu zapewnienia bezpieczeństwa oraz przeciwdziałaniu zakażeniom w okresie od dnia 19 października 2020 roku do odwołania wykonywanie zadań przez GOPS Pęczniew będzie się odbywał w następujący sposób:

1. W GOPS w  Pęczniewie obowiązuje nakaz zasłaniania ust i nosa, dezynfekcja rąk oraz zachowania dystansu społecznego (min. 1,5 m.).
2. Bezpośrednia obsługa interesantów realizowana jest z zachowaniem zasady, że dopuszczalna liczba interesantów przebywających, w tym samym czasie, w jednym pomieszczeniu nie może być większa niż 1 osoba.
3. Bezpośrednia obsługa interesantów przez pracowników GOPS w Pęczniewie  następuje w Urzędzie Gminy Pęczniew (parter budynku, wejście od strony Urzędu Stanu Cywilnego).
4. Bezpośrednia obsługa interesantów przez pracowników GOPS w Pęczniewie następuje wyłącznie w pilnych sprawach wymagających osobistego stawiennictwa                po wcześniejszym umówieniu telefonicznym.
5. Pracownicy z poszczególnych stanowisk  GOPS w  Pęczniewie  mogą zostać poproszeni o podejście do oznakowanego pomieszczenia celem wyjaśnienia sprawy interesantowi.
6.Umożliwia się składanie korespondencji w „skrzynce podawczej” ustawionej w wejściu do budynku Urzędu (wejście od strony Urzędu Stanu Cywilnego).
7. W celu załatwiania spraw w GOPS w Pęczniewie zaleca się:
1) korzystanie z kontaktu telefonicznego:  43 678 17 49; fax 43 678 17 49
2) korzystanie z poczty elektronicznej za pomocą adresów:
- e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
- ePUAP,
3) korzystanie z poczty tradycyjnej.

W trosce o Państwa bezpieczeństwo i pracowników GOPS w Pęczniewie apelujemy o załatwianie spraw bez konieczności wizyty w GOPS w Pęczniewie.

Kierownik GOPS
/-/ Wiesława Pawełczyk