Image is not available
Image is not available
Image is not available
Image is not available
Image is not available
Image is not available
Image is not available
Image is not available
Image is not available
Image is not available
Slider

Najnowsze zdjęcia

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 

Imieniny

Dzisiaj jest: 3 Sierpień 2021    |    Imieniny obchodz: Lidia, Augustyn, Nikodem

DOŻYNKI PARAFIALNE

Dożynki w naszej gminie  to uroczystość o wieloletniej tradycji. Dla nas wszystkich to czas radości i podziękowań: Panu Bogu za plony, a rolnikom moment, w którym możemy przekazać wyrazy szacunku i wdzięczności za Ich ciężką pracę i  codzienny trud. Niestety ze względu na zaistniałą sytuację epidemiologiczną związaną z zagrożeniem koronawirusem SARS-CoV-2 i związany z nią reżim sanitarny dotyczący zakazu gromadzenia się i organizacji uroczystości powyżej określonej liczby osób nie odbędą się w naszej gminie planowane w tym roku Dożynki Powiatowo-Gminne. Odbywają się natomiast dożynki parafialne. W dniu 23 sierpnia wójt Marcin Janiak uczestniczył w Mszy Świętej dziękczynnej za zebrane plony w Kościele Parafialnym w Drużbinie, którą sprawował proboszcz parafii ksiądz Piotr Kocurek. Okazały wieniec dożynkowy przygotowało sołectwo Drużbin.