Image is not available
Image is not available
Image is not available
Image is not available
Image is not available
Image is not available
Image is not available
Image is not available
Image is not available
Image is not available
Slider

Najnowsze zdjęcia

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 

Imieniny

Dzisiaj jest: 4 Sierpień 2020    |    Imieniny obchodz: Dominika, Jan, Protazy

Ogłoszenie

Wójt Gminy Pęczniew działając na § 13 ust. 3 rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 19 kwietnia 2020r. w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii (Dz.U. poz. 697), informuje:
1. W okresie od dnia 22 kwietnia 2020 r. do odwołania wykonywanie zadań przez Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Pęczniewie, zwany dalej „GOPS” podlega ograniczeniu polegającemu na wykonywaniu zadań przez GOPS w sposób wyłączający bezpośrednią obsługę interesantów.
2. Wszelkie dokumenty i wnioski do GOPS należy składać elektronicznie, za pośrednictwem operatora pocztowego lub poprzez umieszczanie w „skrzynce podawczej” ustawionej w głównym wejściu do budynku Urzędu Gminy w godzinach pracy Urzędu. Podstawową formą komunikacji z pracownikami GOPS jest kontakt telefoniczny: 43 678 17 49 i mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub przez ePUAP.

3. Ograniczenie, o którym mowa w ust. 1, nie ma zastosowania do zadań niezbędnych  do zapewnienia pomocy obywatelom, w szczególności spraw z zakresie pomocy społecznej;
Zadania określone w ust. 1 są realizowane przez pracowników merytorycznych GOPS również w sposób bezpośredniego kontaktu. Zaleca się wcześniejszy kontakt telefoniczny w szczególności w celu omówienia sprawy i ustalenia szczegółów dostarczenia lub odbioru dokumentów.
4. Zadania określone w ust.3 są realizowane przez pracowników merytorycznych GOPS.
Zaleca się wcześniejszy kontakt telefoniczny w celu omówienia sprawy i ustalenia szczegółów dostarczenia lub odbioru dokumentów.

Podczas wizyty w GOPS  koniecznie jest zachowanie niezbędnych środków bezpieczeństwa, tj. w szczególności zachowanie odstępu od pozostałych osób (min.2 m.), zakrycie nosa i ust, obowiązkowa dezynfekcja rąk. Zwracamy uwagę, że w szczególnych sytuacjach, osoby oczekujące na załatwienie sprawy mogą zostać poproszone o poczekanie na zewnątrz budynku.

Pomimo wprowadzonych udogodnień, w trosce o Państwa bezpieczeństwo, apelujemy o załatwienie spraw bez konieczności wizyty w  GOPS.

Dziękujemy za zrozumienie i liczymy na współpracę.